PARTI DIVERSE, 1900-tal.

293272. PARTI DIVERSE, 1900-tal.

3 st afton/sminkväskor.
Passfodral (större), skinn.
Tygmärken, ca 35 st, Delsbo motiv.
Träfiguriner, ett par, märkta Dalarna Gagnef samt Dalarna Rättvik.
Grytlappar, ett par.
Duk med norska turistmotiv.
Väggbonad, korsstygn.
Agedyna, flamskvävnad, motiv av fågel samt blommor.
Sax samt brevkniv i läderfodral.
Tidning, Rekord magasinet, nr 28, 1950.
Viewmaster med 7 st skivor.
Brynä, ett stycke.
Brevknivar, 2 st.
Ljusstake, vitmetall.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st afton/sminkväskor.
Passfodral (större), skinn.
Grytlappar, ett par.
Duk med norska turistmotiv.
Väggbonad, korsstygn.
Viewmaster med 7 st skivor.
Brynä, ett stycke.
Brevknivar, 2 st.
Ljusstake, vitmetall.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 660