RING i 18K gulguld besatt med tre vita stenar?, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, 1948, Malmö.

292022. RING i 18K gulguld besatt med tre vita stenar?, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, 1948, Malmö.

Ring i 18K gulguld besatt med tre vita stenar?.
Vikt 1,6 gram.
Storlek 16,5/52.
Stämplad: GD&CO, 18K, X8, Kattfot, M.

Bruksslitage.
Lagning.
Graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 1,6 gram.
Storlek 16,5/52.

Bruksslitage.
Lagning.
Graverad.

Antal besök: 1 645