SKIVSPELARE i plast, PE Perpetuum-Ebner, Tyskland, 1950-tal.

291649. SKIVSPELARE i plast, PE Perpetuum-Ebner, Tyskland, 1950-tal.

Skivspelar i plast i väska av beige och rött konstskinn.
Storlek på väskan:
Längd 36 cm.
Bredd 26 cm.
Höjd 13 cm.
Märkt PE.
Bruksanvisning medföljer.

Ej funktionstestad.
Slitage.
Missfärgad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek på väskan:
Längd 36 cm.
Bredd 26 cm.
Höjd 13 cm.
Märkt PE.
Bruksanvisning medföljer.

Ej funktionstestad.
Slitage.
Missfärgad.

Antal besök: 2 273