SATSBORD, 2 delar, rokokostil, skiva med kakel, 1900-talets senare del.

291579. SATSBORD, 2 delar, rokokostil, skiva med kakel, 1900-talets senare del.

Gråvit lackat, höjd 53, längd 45, bredd 38 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 586