FIOL, brännmärkt Stainer.,1800-tal.

287656. FIOL, brännmärkt Stainer.,1800-tal.

Längd ca. 57 cm.

Slitage, skador, skruvar saknas. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 57 cm.

Antal besök: 840