LJUSSTAKAR, 3 par, mässing och malm, 2 st Skultuna 1900-tal.

287586. LJUSSTAKAR, 3 par, mässing och malm, 2 st Skultuna 1900-tal.

ljusstake malm, höjd 17,5 cm, diameter 8 cm
ljusstake Skultuna nr 128, höjd 21 cm, diameter 11 cm
ljusstake Skultuna nr 115, höjd 17 cm, diameter 9 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 730