Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Vintagekläder & Accessoarer
RÄTTARESTÖVLAR, skinn 1900-talets första hälft.
287484. RÄTTARESTÖVLAR, skinn 1900-talets första hälft.
Troligen 44-45.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Troligen 44-45.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
550