JEAN SANDBERG. Marinmotiv, olja på duk, signerad och daterad 86.

287236. JEAN SANDBERG. Marinmotiv, olja på duk, signerad och daterad 86.

22 x33 cm.

Krackerlyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x33 cm.

Krackerlyrer.

Antal besök: 2 708