2868615. FÖRSTÄRKARE OCH HÖGTALARE, 3 stycken, , bl. a Beomaster 1000, teak, Bang & Olufsen, 1970-tal.
Förstärkare, 50 x 23 x 9 cm
Högtalare, "Seas Bookshelf" typ 72 K, 29 x 19 x 25 cm
Kablage.
Bruksskick, olika nyans på högtalarna, ej funktionstestade.