SATSBORD, 3 delar, böjträ, Bodafors, 1930-tal.

286817. SATSBORD, 3 delar, böjträ, Bodafors, 1930-tal.

Troligen Axel Larsson. Skiva i björkfaner och almfaner, björk. Höjd 50-54 cm. Högsta bordet 60x38 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 209