SATSBORD, 3 delar, träskuren dekor, 1900-tal.

286791. SATSBORD, 3 delar, träskuren dekor, 1900-tal.

Höjd 45-66 cm. 46x32 cm.

Kraftigt slitage på bordskivorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45-66 cm. 46x32 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 473