VITRINSKÅP, 1900-talets början.

286485. VITRINSKÅP, 1900-talets början.

Skuren dekor med rutmönster. Överdel med slipade speglar och hyllor. Underdel med hyllor och spröjsade dörrar.
Höjd 235 cm, längd 120 cm, bredd 30 cm.

Nyckel saknas men skåpet är öppet. Lagningar, sprickor och slitage. Överdelen bör skruvas i vägg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 739