OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sydländskt landskap. Olja på pannå, signerad R. Lindström, otydligt daterad.

285871. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sydländskt landskap. Olja på pannå, signerad R. Lindström, otydligt daterad.

Möjligen Rikard Lindström. 20 x 32 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 894