SKRIVBORDSUPPSATS, 5 delar, art deco, 1900-talets första kvartal.

285806. SKRIVBORDSUPPSATS, 5 delar, art deco, 1900-talets första kvartal.

Skrivställ med bläckhorn, brevkniv, sigillstamp utan gravering, läskpappersvagga, brevhållare.

Bruksslitage, lös knopp på läskpappersvagga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 816