GUY CHARON. Vy mot Florens, färglitografi, signerad Charon.

2854465. GUY CHARON. Vy mot Florens, färglitografi, signerad Charon.

39/250, ramstorlek 63 x 72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 145