PETER DAHL. Figurscen, färglitografi ur Fredmans epistlar, signerad.

2854334. PETER DAHL. Figurscen, färglitografi ur Fredmans epistlar, signerad.

Bladmått 29 x 42,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 29 x 42,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 156