GÖTE SVENSSON. Stilleben, olja på duk, signerad G. Svensson 1954.

2853609. GÖTE SVENSSON. Stilleben, olja på duk, signerad G. Svensson 1954.

75 x 95 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 95 cm.

Antal besök: 97