ELLIS WALLIN. Landskap vid vatten. Olja på pannå, signerad och daterad -58.

284458. ELLIS WALLIN. Landskap vid vatten. Olja på pannå, signerad och daterad -58.

45,5 x 66 cm.

Smärre repor.

Ellis Wallin (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

45,5 x 66 cm.

Smärre repor.

Ellis Wallin (1888–1972)

Antal besök: 421