MEKANISKA LEKSAKER, 2 st, Björn med Colaflaska samt Björn i säng, omkirng 1900-talets mitt.

283214. MEKANISKA LEKSAKER, 2 st, Björn med Colaflaska samt Björn i säng, omkirng 1900-talets mitt.

Björn i säng, längd 23 cm
Cola-drickande björn, höjd ca 24 cm.

Slitage, fläckar. Coladrickande björn med skador i pälsen. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björn i säng, längd 23 cm

Antal besök: 1 143