KAKBURK, KAFFEKANNA OCH TERMOS, 1950-tal.

281478. KAKBURK, KAFFEKANNA OCH TERMOS, 1950-tal.

Kaffekanna, höjd 24 cm
Termos, höjd 26 cm
Kakburk, höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna, höjd 24 cm
Termos, höjd 26 cm
Kakburk, höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 408