LJUSSTAKAR, 1 par, Nils Fougstedt, Firma Svenskt Tenn,Stockholm,1920-tal.

279720. LJUSSTAKAR, 1 par, Nils Fougstedt, Firma Svenskt Tenn,Stockholm,1920-tal.

Höjd 10 cm
Stämplade A8 samt Z7.

Åldersslitage. Bruksslitage. Mindre repor. Någon buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm
Stämplade A8 samt Z7.

Antal besök: 3 649