JORDGLOB, glas, "Röths fysisk-politisk jordglob", 1900-talets mitt.

279214. JORDGLOB, glas, "Röths fysisk-politisk jordglob", 1900-talets mitt.

Diameter 30 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm.

Visst slitage.

Antal besök: 931