Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
JORDGLOB, glas, "Röths fysisk-politisk jordglob", 1900-talets mitt.
279214. JORDGLOB, glas, "Röths fysisk-politisk jordglob", 1900-talets mitt.
Diameter 30 cm.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 30 cm.
Visst slitage.
Växjö Auktionskammare
931