VAS Glas, "Elisabeth", Lalique, signerad, 1900-tal.

278678. VAS Glas, "Elisabeth", Lalique, signerad, 1900-tal.

Höjd 13,5 cm. Etikettmärkt.

Nagg på en av fåglarnas näbb.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 cm. Etikettmärkt.

Nagg på en av fåglarnas näbb.

Antal besök: 912