OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk.

278257. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk.

Bataljscen. Osignerad. 60x74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 858