HERRARMBANDSUR, Roamer Incablock, Swiss made, 1900-talets andra hälft.
277957. HERRARMBANDSUR, Roamer Incablock, Swiss made, 1900-talets andra hälft.
Urtavla med stavindex och siffror samt sekundvisare.
Diameter 33 mm.
Märkt Roamer Incablock, Roamer Stainless Steel Waterproof Swiss made Brevet 305467 305776, 307383 308 491.
Längd 23 cm.
Ej funktionstestad.
Repor. Små stötmärken i metallen.
Bruksslitage.
Armband Made in China.
Diameter 33 mm.
Längd 23 cm.
Ej funktionstestad.
Bruksslitage.
Armband Made in China.