ARKIVSKÅP, 1900-talets början. Ek. 15 lådor, bakom dörr hyllplan.

277914. ARKIVSKÅP, 1900-talets början. Ek. 15 lådor, bakom dörr hyllplan.

Pilasterlåsning. Höjd 182 cm, längd 104 cm, bredd 44 cm.

Slitage, tejprester och borrhål på skåpets högra sida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 097