DEKORATIV SKULPTUR. gips, plast och konstmassa, 19/2000-tal.

277435. DEKORATIV SKULPTUR. gips, plast och konstmassa, 19/2000-tal.

Höjd ca 63 cm. Rekvisita från filmen "Allt om min buske" 2007.

Slitage och skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 033