JOHN LUNDQVIST. "Systrarna", patinerat gips, signerad och daterad.

276739. JOHN LUNDQVIST. "Systrarna", patinerat gips, signerad och daterad.

Höjd ca 103 cm. Katalog "Arkitetktur och skulptur" medföljer. Sockel medföljer, höjd ca 29,5 cm

Katalogen ligger i kundtjänst.

Slitage,lagning och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage,lagning och skador.

Antal besök: 1 562