Vas, märkt H J England (under krona), höjd 46,5 cm.
Figuriner, flicka och pojke, brickmärkta Registered model, StoneArt, Belgium-Europe, höjd 17,5 - 27 cm.
Bruksslitage, vas med krackelyr, nagg samt skador.