MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad IS, 200x138 cm.

275895. MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad IS, 200x138 cm.

Matta med dekor av stiliserade blommor i olika nyanser av grönt och rosa.
Märkt IS.

Fransar med slitage.
Flera fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt IS.

Fransar med slitage.
Flera fläckar.

Antal besök: 728