HÖRNSKÅP med spegel, hyllor, 1800-talets senare del.

272614. HÖRNSKÅP med spegel, hyllor, 1800-talets senare del.

Hörnskåp med hyllor spegel, ek.
Höjd 189 cm
Djup 62 cm
Frontbredd 90 cm.

Slitage, stötskada krön, stötmärke
Nyckel finns ej tillhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 189 cm
Djup 62 cm
Frontbredd 90 cm.

Nyckel finns ej tillhörande.

Antal besök: 2 732