KAFFESKEDAR silver, 12 st, 1950-tal, vikt 160 gram.

272107. KAFFESKEDAR silver, 12 st, 1950-tal, vikt 160 gram.

MG AB. 1953-1957. Längd 12,5 cm.
Etui, P.A. Wedin, Falköping.
Proveniens: större silversamling.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etui, P.A. Wedin, Falköping.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 988