MÄSSINGSFÖREMÅL, 9 st, ljusstakar, mortel mm, 1800-/1900-tal.

272085. MÄSSINGSFÖREMÅL, 9 st, ljusstakar, mortel mm, 1800-/1900-tal.

Två par ljusstakar, höjd 12-16 cm, ljussax, supkopp malm, mortel med stöt, strykjärn med trähandtag, giraff.

Slitage. En kontorsljusstake, lös i foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 834