KAMIN, gjutjärn, "Vasa No 1", Klafreström, 1900-tal.

270568. KAMIN, gjutjärn, "Vasa No 1", Klafreström, 1900-tal.

Höjd ca 94 cm, bredd 36 cm, djup ca 50 cm.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 461