RING, 18k vitguld, med 2 briljanter samt 6 åttkantslipade diamanter, tot. 0,6 ct. 1900-tal. Bruttovikt 6 gram.

270008. RING, 18k vitguld, med 2 briljanter samt 6 åttkantslipade diamanter, tot. 0,6 ct. 1900-tal. Bruttovikt 6 gram.

Graverad 0,6 ct. Två större briljanter ca. 0,27 ct. 6 st mindre ca. 0,01 ct. st. Storlek 16-16,5 mm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 066