(448) KARD+YATAGAN.

269621. (448) KARD+YATAGAN.

1800-tal, klinglängder ca 37,5 cm och 54 cm, den ena utan balja.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
269621. (448) KARD+YATAGAN.

Skador, slitage.

Antal besök: 732