Med två lådor samt hylla med två glashyllor, fanerad i mahogny och körsbärsträd, bronsbeslag.
Längd: 62 cm
Bredd: 33 cm
Höjd: 146 cm.
Åldersslitage.
Längd: 62 cm
Bredd: 33 cm
Höjd: 146 cm.
Åldersslitage.