KAMIN, gjutjärn, Ankarsrum.

268409. KAMIN, gjutjärn, Ankarsrum.

Längd 33, djup 32, höjd 79 cm.

Bruksslitage, emaljskador, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 671