JULTIDNINGAR, mm, ca 35 st, 1900-tal.

267824. JULTIDNINGAR, mm, ca 35 st, 1900-tal.

Från 1900-talets början till 1950-talet. Bl.a Julstämning, Unga Tankar, Strix, Husmoderns jul, Vintergatan, Julglimten, Första maj m.m.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 191