BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft.

267737. BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft.

Ådringsmålad furu, längd 86, bredd 47, höjd 187 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 864