SKRIVBORD samt STOL, teak, ARNE VODDER & ANTON BORG VAMO Danmark.

267543. SKRIVBORD samt STOL, teak, ARNE VODDER & ANTON BORG VAMO Danmark.

Båda delarna brännstämplade.
Skrivbordets längd 155, bredd 73, höjd 73 cm.
Stolens höjd 80 cm.

Bruksslitage, smärre repor och fläckar, torrspricka vid kantlist.
Hurtsen lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda delarna brännstämplade.
Stolens höjd 80 cm.

Hurtsen lös.

Antal besök: 6 200