PARTI MÄSSING, 14 delar, mestadels Pierre Forsell, Skultuna, 19/2000-tal.

265940. PARTI MÄSSING, 14 delar, mestadels Pierre Forsell, Skultuna, 19/2000-tal.

Bla plunta och 10 supkoppar. Höjd 3,5-17,5 cm.

Slitage och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre repor.

Antal besök: 999