LENA LINDERHOLM. Blombukett, färglitografi, signerad.

2657819. LENA LINDERHOLM. Blombukett, färglitografi, signerad.

Bladmått ca 80 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lena Linderholm (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 80 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lena Linderholm (Född 1947)

Antal besök: 524