265030. MICHAEL QVARSEBO. Blandteknik med collage.

Sifferkosmos. Signerad och daterad 1989, 100x70 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Föremålsnr
265030

Om auktionshuset

Namn
Momsnr
SE660220157301
Org.nr
6602201573
Telefon
035-12 53 23
Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Antal besök: 427