MICHAEL QVARSEBO. Blandteknik med collage.

265030. MICHAEL QVARSEBO. Blandteknik med collage.

Sifferkosmos. Signerad och daterad 1989, 100x70 cm.

Bruksslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 624