ERIC LUNDGREN. Göteborgs hamn, olja på duk, signerad.

2649764. ERIC LUNDGREN. Göteborgs hamn, olja på duk, signerad.

Ca 39 x 46 cm.

Eric Lundgren (1907–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 39 x 46 cm.

Eric Lundgren (1907–2001)

Antal besök: 589