EDVIN ELIASSON. "Spågummans makt". Skuret trä, signerad EWE.

264942. EDVIN ELIASSON. "Spågummans makt". Skuret trä, signerad EWE.

Rammått 122 x 87,5.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 122 x 87,5.

Smärre slitage.

Antal besök: 4 273