STOLAR, 1 par, mahogny/konstskinn, 1900-talets mitt.

2647453. STOLAR, 1 par, mahogny/konstskinn, 1900-talets mitt.

Sitthöjd 44, rygghöjd 78 cm.

Bruksslitage samt 1 plugg saknas.

Sitthöjd 44, rygghöjd 78 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
P1 - Pallställ 1
Antal besök: 106

Andra intressanta föremål