Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Mattor & Textil
Textil
ANNA-GRETA SJÖQVIST. Bonad, signerad AGS.
2646612. ANNA-GRETA SJÖQVIST. Bonad, signerad AGS.
Ca 56 x 57 cm.
Något slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 56 x 57 cm.
Något slitage.
Göteborgs Auktionsverk
175