URNA, porslin, 1800/1900-tal.

2645519. URNA, porslin, 1800/1900-tal.

Dekor av porträtt. Blå glasyr. Höjd 42 cm.

Knopp saknas. Nagg samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 234